חברת הובלה – הטובים בישראל

  • חברת הובלה דורשות מיומנות ומקצועיות רבה, וזה כמובן עבודה לחברות ותיקות אמינות ומנוסות בתחום, כדי להקל לכם על המעבר ולגרום לכם לדאגה פחות.
  • אנחנו מזימים אתכם ליצור איתנו קשר ולגלות כמה קל לעבור איתנו דירה, אנו דואגים להכל, מהקרטון הראשון ועד האחרון, בעמידות בזמנים וללא תקלות.
  • חברת שיראל מעסיקה צוות מקצועי, האריזות שלנו מתבצעות עם חומרים ברמה ואיכות גבוהה, האורזים שלנו מיומנים מאוד והכלי רכב מטופלים ולא יגרמו לתקלות.
  • בשיראל הובלות אתם לא רק מקבלים שירות הובלה פשוט – אתם מקבלים שירות לכל אורך ההובלה כמו שאמרו.

חברת הובלה זה שיראל הובלות.


המקצועיים ביותר – חברת הובלה

  1. אנו מבצעים אריזות לכל תכולת הבית, כולל רהיטים, אלקטרוניקה ואפילו שולחנות פינג פונג.
  2. אנו שומרים על החפצים שלכם כאילו הם שלנו, עוטפים אותם בחומרים כדי שלא יקבלו שריטות או מכות שיכולות להוביל לנזק. וכך אנו מבטיחים את השמירה של הפריט.
  3. על כל אריזה אנו רושמים את הסדר של הפריקה וטעינה מן המטען, וכך אנו מצליחים להבין לאן כל אריזה שייכת ובאיזה חדר למקם את זה וזה נותן היתרון של סדר במקום החדש לפני פתיחת האריזות.
  • שיראל הובלות מובילה בתחום הובלות דירות מעל 16 שנים.
  • צרו קשר עוד היום ונשלח נציג כדי להביא לכם הצעת מחיר ושירות יוצא מן הכלל.

הובלה דורשת עבודה ותכנון נכון

בשונה מהובלות משרדים, בכדי לבצע הובלות דירות נכונה ומסודרת אנו צריכים שיטת עבודה אחרת. כאן בשיראל אנו מספקים את השירות המיומן ביותר, אנו סומכים על צוות מקצועי וחומרי אריזה מיוחדים, זאת על מנת להתחיל את ההובלה בצורה נקייה ומסודרת.

כאשר אנו עוברים דירה, חייבים לתכנן את ההובלה מראש. הובלות של דירות הן הובלות מאוד קשות, ויש לוודא שאף אחד לא נפגע, גם כן לשמור על התכולה שמעבירים. התכנון של ההובלה מראש מצריך לקחת בחשבון פרמטרים חשובים כמו למשל איזה פריטים לארוז אחרונים, כך שתוכלו לתפקד נורמלי עד שהיום האחרון של המעבר.

תכנון נכון ועבודה יעילה של חברת הובלה תאפשר לכם מעבר בקלות רבה.

מעבר דירה בטוח עם חברת הובלה מקצועית

בעת מעבר דירה, במידה וצלחתם את שלב האריזה עדיין צפויה לכם עבודה. אך במידה ותתנהלו בתבונה, שלב המעבר והפריקה יוכל להתבצע במהירות וביעילות. בעת השיחה עם חברת הובלות אותה בחרתם, חשוב כי לא תקמצו במידע ותהיו מדויקים.

על פי רוב מחיר הובלות נקבע בהתאם לכמות הארגזים, כמות החפצים הכבדים והמיקום של הדירה הנוכחית והחדשה. לא יהיה זה נבון לקמץ בספירה של הארגזים, להוריד בכמות המדרגות ולא לגלות כי אין מעלית בדירה החדשה.

מחיר חוסר המידע עלול להיות יקר יותר מאשר היידוע מראש. לכן, טוב יעשה עם המידע המועבר אל חברת הובלה אכן יהיה מספק. במידה ומדובר על קומה גבוהה, יתכן כי מנוף יעניק את התשובה המדויקת ביותר עבור העברת הכבודה במהירות וביעילות.

על פניו נראה כי מדובר על הוצאה גבוהה יותר, אך לא בהכרח. מה גם שזמן שווה כסף ובמקרה של הובלה על ידי מנוף מדובר על זמן רב שנחסך מכם.

חשוב לוודא כי מדובר על חברה המכבדת עצמה, בעלת רכב תקין ומסודר. יש לשאול לגבי מספר אנשי הצוות ולגבי אחריות על קלקול ופגיעה בחפצים או פגיעה חלילה של אחד מאנשי הצוות. יש לוודא אמצעי תשלום נוחים ובהסדר נוח וחשוב לדעת כי נהוג לשלם טיפ עבור כל איש צוות. אין הכרח, אבל נהוג.

שמרו על גבכם, אל תסחבו בעצמכם ארגזים, צוות ההובלות מאומן ויודע כיצד לסחוב ואילו אתם עלולים למצוא עצמכם עם גב תפוס ודירה “מוארגזת” ללא מענה.

כיצד לפרוק בצורה יעילה את הציוד בדירה החדשה?

רצוי שמישהו מכם ימתין לצוות המוביל בדירה כדי למנוע מצב בו הם מתחילים לפרוק ולא על פי החדרים. ככל שהפריקה תעשה בצורה מסודרת יותר, כך יהיה לכם נוח יותר לסדר לאחר מכן. לכן חשוב כי על כל ארגז תהיה כתובה תכולתו בכתב ברור. בעת הפריקה מצטברים ארגזים רבים. מומלץ לא להתעצל ולפרק את כל הארגזים, מהראשון שבהם, למשטחים שטוחים.

לא אחת קורה כי מקבץ של ארגזים פעורים מבלבל את שוכני הבית וחפצים שונים מושלכים אליהם בטעות. זהו מתכון בדוק להשלכת חפצים שלא מדעת.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו: 0768622155

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155