אודות חברת הובלות שיראל

חברת שיראל הובלות הוקמה בשנת 1997 במטרה לשפר את תחום ההובלות והעברת הדירות והמשרדים ברחבי הארץ. במהלך שנות פעילותה צברה חברת שיראל הובלות כלים, ניסיון וידע רבים ביותר בתחום ההובלות ובתחומים נוספים כאלה ואחרים אשר נוגעים לנושא תהליכי שינוע תכולה פרטית ומשרדית כאחד.

צי הרכבים של חברת שיראל הובלות הוא ללא כל צל של ספק מן הגדולים ביותר במדינת ישראל בתחום ההובלות, והוא מכיל משאיות גדולות וסגורות בעלות דופן הידראולית, מנופים טלסקופיים בעלי כושר הרמה של 7.5 טון, משאיות מנוף וכמו כן מנופי סולם במידת הצורך.

בין היתר, ארגז הכלים של שיראל הובלות מבטיח ללקוח הפרטי או העסקי מענה לכל הצרכים והדרישות שלו, וזאת בזכות כלובים מיוחדים, רמפות, עגלות ומעלית חיצונית להרמת ציוד לקומות גבוהות ביותר בבניינים.

חברת הובלות מקצועית

פירוק והרכבה מקצועית של רהיטים ע"י נגרים.

פירוק והרכבה מקצועית של רהיטים ע"י נגרים.

החברה פונה אל לקוחות בשוק הפרטי והעסקי.

בעלת רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה.

ניסיון עתיר בהובלות דירות ומשרדים.

אפשרות לאחסן ציוד בנפחים שוניםתנאים נוחים אבטחה ושינוע.אריזה פריקה על ידי אורזות מקצועיות.ניסיון עתיר שנים של ייעוץ ותכנון לוגיסטי.

הצעות מחיר משתלמות על בסיס עבודה חודשית.

שיראל הובלות חורטת על דגלה את השירות האמין ללקוח ואת השמירה על הבטיחות. כיום מעסיקה החברה 18 עובדים בתחומי ניהול וניהול פרויקטים, מכירות והובלות שטח. חברת שיראל הובלות מייצגת את העידן המודרני של תחום ההובלות וכעת גם אתם יכולים ליהנות מהפוטנציאל שלה.

קבלת הצעת מחיר משתלמת על מגוון כלי רכב.

אישורים ורשיונות

מצ”ב רשימת הקבצים, אישורים וביטוחים לנוחיותכם:

קבצים להורדה:
אישור ניכוי מס במקור
ביטוח סחורה בהעברה

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 072-3307828