להצעת מחיר:

0768622155

הובלה ואחסנה עם חברה אחת

הובלה ואחסנה עם חברה אחת

אם אתם מתכננים מעבר לחו"ל עקב שליחות של כמה שנים, ולצורך כך אתם זקוקים גם לשירותי הובלה של תכולת הבית שלכם וגם לשירותי אחסנה, מוטב לעשות זאת עם חברה אחת רצינית ומקצועית ביותר בתחום זה, אשר יכולה לספק את שני הדברים במקום אחד לנוחיותכם המלאה ותוך שירות איכותי ביותר לאורך כל הדרך. ישנן חברות הובלה אשר כמובן מתמחות גם באחסנת תכולה של בתים, כך שתוכלו להוריד לכם מהראש את כל נושא האחסנה, ולהתחיל את חייכם במקום החדש בצורה חלקה וללא כל טרדות כאלה ואחרות.

אריזת הבית

במידה ואתם יוצאים לחו"ל אריזת הבית על תכולתו צריכה להיעשות לטווח ארוך מטבע הדברים. במקרים אלה מומלץ להיעזר בשירותי האריזה של חברת ההובלה. אריזה על ידי חברת הובלות דירות מעבירה את האחריות לאותה חברה אשר גם תאחסן את החפצים שלכם, ולא יוכלו לבוא אליכם בטענות כי החפצים ניזוקו בגלל שארזתם אותם לא טוב. בנוסף כך, יש לרשום את כל תכולת הבית הנשלחת לאריזה (רהיטי סלון או רהיטי חדרי שינה, ריהוט גן וכד'), למספר את כל הקרטונים, ולרשום על כל אחד מהם באופן מדויק ביותר, מה נמצא בתוכו ולאן הוא שייך בעת הפריקה של התכולה שלו. כאשר תחזרו מחו"ל יהיה לכם מאד קשה לזכור מה נמצא באיזה קרטון ללא רישום מדוייק זה בשלב זה.
ישנם אנשים אשר מחלטים לבצע אריזה באופן עצמאי. סביר להניח אלו שיש להם כישרון באריזות אכן יוכלו להצליח באריזה וניילון הרהיטים באופן מוצלח. אך כדאי להעסיק חברת אריזה מקצועית, אם אתם לא רוצים כי ספת נוער של ילדכם לא תיפגע, ומיטת נוער של בתכם לא תיסדק או תיסרק.

חפצים יקרים ביותר

אריזת חפצים יקרים כדוגמת ריהוט עדין ויקר, חפצי אמנות שונים וכדומה יש לעשות בנפרד ולהודיע לחברת ההובלה / אחסנה על שווים. יש לוודא כי הביטוח של החברה מכסה גם פריטים אלה ובמקרה הצורך להרחיב את הפוליסה באופן מיוחד. לחברות אחסנה מקומות אחסון מיוחדים לחפצים מסוג זה, אבל כשמדובר בפריטים מאד יקרים לא כל חברה תתעסק איתם ותדרשו למצוא מקום מיוחד עבורם.

חתימה על הסכם הובלה ואחסנה

לפני ההובלה והאחסנה עליכם לחתום על הסכם עם נותן השירות. על הסכם זה לכלול את נושא ההובלה עצמו ואת נושא האחסנה יש להקפיד על המחיר לתקופה המבוקשת לאחסנה ולהגדיר מה קורה במידה ואתם מבקשים להאריך או לקצר אותה.

סגירת תפריט