מאמר מקצועי על הובלה

במאמר הבא, אנו נדון עמכם על כמה עצות שבהן תוכלו להשתמש, בכדי ליצור מצב ללא שום בעיות ו/או תקלות לא נעימות שלא תרצו להיתקל בהם במהלך ההובלה.

חתימה על חוזה עם חברת ההובלה : כדי למנוע מצב שהמובילים יחליטו פתאום באמצע ההובלה לשנות משהו- לקחת יותר כסף, או לפעול בניגוד להסכם שהוחלט- חשוב מאוד לחתום על חוזה הכולל את כלל הפרטים של ההובלה: מועד ההובלה שאליו מועבר הציוד , מחיר ההובלה הסופי (שנקבע בין היתר על ידי הסכמה של שני הצדדים) , מספר המובילים שיבצעו את המשימה ויום ההובלה כולל שעה מדויקת בה יתבצע התהליך.

אם חברת ההובלות נותנת גם שירותי הדברה סיגרו מראש את זמן תחילת עבודת ההדברה ודאגו שהעבודה תבוצע לפני הכנסת התכולה לביתכם.

במידה ואינכם מספיק בקיעים, תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין , אך זהו חוזה פשוט מאוד כך שלדעתנו לא תזדקקו לעזרה כלשהי . ברגע שחתמתם עם חברת ההובלה על חוזה, היא תחויב לבצע את כל מה שרשום בחוזה – לכן אנו ממליצים לכם להכין חוזה, בין היתר כדי למנוע אי נעימויות.

גז בדירה , התעסקות בגז מסוכנת מאוד ויכולה לעלות בחיים , אל תחסכו במידה והינכם צריכים להתקין כיריים , או תנו גז צרו קשר עם טכנאי גז מוסמך בעל המלצות והזמינו אותו לחבר לכם את הגז.

שעות ההובלות : חשוב לקבוע שעות הובלה ולרשום אותם במסמך כלשהו (חוזה) שיהיה חתום ע”י שני הצדדים- גם על ידיכם וגל על ידי חברת ההובלה . ברגע ששעות ההובלה שנקבעו, נרשמו על ידי מסמך כלשהו שחתום על ידי שני הצדדים , חברת ההובלה מחויבת לשרת אתכם כפי שמצוין במסמך החתום על ידיכם.

ביטוח ההובלה : ביטוח ההובלה שלכם הוא צעד מאוד הכרחי וחשוב, שכן הוא מבטיח פיצוי במידה וייגרם נזק כלשהו לאחד מהחפצים שלכם, במהלך תהליך העברת החפצים. גם בעת ביצוע ביטוח הובלה, יש לוודא שהכול נעשה באופן הראוי. כמו כן, וודאו כי מדובר בתעודת ביטוח אמיתית ולא מזויפת, בכדי לחסוך מצבים לא נעימים בהמשך , וגם בכדי לחסוך לכם כסף רב על ביטוח לשווא . חשוב לבדוק גם כי הביטוח כולל את כלל הרהיטים והחפצים היקרים לכם , בכדי לחסוך בעלויות נוספות לשווא. על כל מקרה, חשוב לעגן את סעיף הביטוח בהסכם עם החברה על מנת למנוע בעיות מיותרות ולבצע את המעבר בביטחון ובראש שקט יותר .

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155