הובלות קטנות לסטודנטים

כאשר אנחנו מדברים של שירותי הובלות שונים, חשוב להבין כי חברות ההובלות אינן עוסקת אך ורק בהובלות של דירות על תכולתן הרבה, משרדים, עסקים וכדומה. אם אתם זקוקים להובלה קטנה של כמה פרטי ריהוט ומספר מצומצם של קרטונים עם בגדים וספרים, הרי שמן הסתם תוכלו למצוא חברות הובלה רבות אשר כמובן ישמחו לעמוד לשירותכם גם במקרה של הובלות קטנות שכאלה. הובלות קטנות עושים בדרך כלל עם רכב מסחרי הובלה קטן או בינוני ובשעות אחר הצהריים, לאחר שההובלה העיקרית (מבחינת המוביל) נגמרה בעצם.

איך למצוא חברת הובלה מתאימה

אם אתם עוברים דירה ואתם סטודנטים, ואין לכם חפצים רבים מטבע הדברים, על פי רוב אתם זקוקים להובלה קטנה בלבד, כפי שהיא מכונה על ידי אנשי המקצוע בתחום ההובלות. חשוב לדעת, כי הובלות קטנות ניתן להזמין גם בחברות מוכרות ומנוסות וגם אצל מובילים עם רכב אחד, אשר וודאי שישמחו למלא את היום שלהם בהובלות מן הסוג הזה. את חברות ההובלה תוכלו למצוא כיום באינטרנט ולכל אחת מהן יש אתר. אם אתם יכולים לקבל המלצה ממישהו שעבד עם החברה בה בחרתם, זה הכי טוב, מכיוון שגם את הרכוש המועט שיש לכם תרצו שיובילו באחריות ובמקצועיות רבה ביותר.

הסכם וביטוח

גם כאשר מזמינים הובלות קטנות יש להקפיד על חתימת הסכם עם המוביל ולוודא כי הוא מבוטח מפני נזקים שעלולים להגרם לתכולה שלכם המועמסת והמובלת במשאית שלו. גם אם אתם מסכמים את תנאי ההובלה בעל פה בטלפון, כאשר המוביל מגיע יש להתעקש לחתום על הסכם הובלה ולא להשאיר זאת פתוח. אם הכל ילך חלק אין כל סיבה לדאגה, אבל ברגע שמשהו ישתבש כל אחד יאמר שהשני אמר לו משהו אחר.

להיות מוכנים

גם כאשר עושים הובלות קטנות יש להיות מוכנים ולארוז את כל החפצים טרם הגעת המשאית, יש לפנות לרכב המוביל מקום חנייה לפני הבית או בחניית הבית ויש לדאוג למים קרים ולכסף מזומן עבור הטיפ לסבל (את גובה הטיפ סכמו עם המוביל מראש!).

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155