הובלת מטבחים: מהם השלבים ואיך עושים זאת?

אם אתם עוברים דירה והחלטתם גם להעביר את המטבח יחד אתכם, דעו לכם שמדובר על משימה מורכבת, שרצוי שתעשה על ידי בעלי המקצוע המתאימים. לא מומלץ להעביר את המטבח לבד, היות שיש צורך לפרק אותו במקצועיות, כך שלא יגרם לו נזק מיותר. עקבו אחרי הכתוב במאמר שלנו ותגלו את השלבים להעברת המטבח.

שלב ראשון

לפני שמפרקים את המטבח, הכי חשוב הוא קודם כל לפנות אותו מהתכולה שלו ולארוז אותה. התכולה כוללת מוצרי מזון, כלי מטבח, מכשירי חשמל וכל דבר שמאוחסן בארונות המטבח. מדובר על רכוש שיכול להיות שביר ועדין. על כן, יש לארוז אותו בזהירות. לדוגמה, אם מדובר על חפצי זכוכית או קריסטל, מומלץ לארוז אותם עם ניילון בועות, שיגן עליהם כך שלא ישברו חלילה. את החפצים הללו, מומלץ לשים בארגזי קרטון וגם לכתוב שמדובר על דברים שבירים. את החפצים הלא שבירים, יש להפריד מהשבירים ולשים אותם בארגזי קרטון משלהם. על מנת שיהיה פשוט לדעת מה יש בכל ארגז, מומלץ להדפיס רשימה שתכיל את שמות החפצים, הנמצאים בארגזים. הדבר יקל אחר כך על משימת הפריקה.

שלב שני

לאחר ריקון הארונות מתכולתם, כעת אפשר לפרק את דלתות הארונות. השלב הזה הוא חשוב ובמידה ולא יודעים כיצד לפרק את הארונות, רצוי להזמין בעל מקצוע או אפילו את אנשי ההובלה שנעזרים בהם. אלו ידעו כיצד לפרק את הארונות. במידה וניתן לפרק את יחידת הארונות ולהוביל אותה כיחידה שלמה, הדבר יכול להיות מצוין ומאוד יקל על ההעברה. במידה לא, יש לפרק בזהירות את דלתות הארון ולבדוק שהן לא נפגעות או ניזוקות מהפירוק.

במידה ויש קושי בפירוק הארונות או שלא משתלם לפרק אותם, כי הם במצב לא טוב, אפשר לוותר על המשימה ולבדוק אופציה של רכישת מטבח חדש לדירה אליה עוברים. כיום, אפשר למצוא מטבחים איכותיים עם תגי מחיר שונים, כך שההוצאה לא חייבת להיות גבוהה במיוחד.

שלב שלישי

השלב האחרון במסגרת הובלת המטבח. צוות ההובלה יקבע את הארונות המפורקים, כך שלא יזוזו במהלך ההובלה. כל תזוזה לא רצויה, עשויה לגרום לנזק שיתבטא בסדקים ושבירה של דלתות הארונות. בדקו שאתם עובדים עם חברה מקצועית, אמינה, שמקפידה על הובלה בטיחותית של הרכוש והציוד שלכם. כאשר בוצע המעבר, בדקו עם החברה האם היא יכולה גם להתקין לכם את ארונות המטבח או שיש צורך בבעל  מקצוע אחר לביצוע המשימה.

 

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155