הובלת מקלחונים

מעבר דירה יחד עם מקלחון מחייב שימוש בארגז כלים מיוחד והתייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים. היות ולא כל חברת הובלות מסוגלת לטפל בזהירות בכל סוגי המקלחונים הקיימים ולבצע פירוק והרכבה איכותיים, כדאי שתקראו את המאמר הבא כדי לקבל מספר טיפים מעשיים.

הובלת מקלחונים היא שירות מורכב מכפי שנהוג לחשוב. בניגוד להובלת רהיטים או אביזרים סניטריים אחרים, מקלחונים מחייבים התייחסות מיוחדת ושימוש בארגז כלים מגוון. הנה למשל כללי המפתח החשובים ביותר עבור הובלה מן הסוג הזה:

א. פירוק והרכבה – לא ניתן להעביר מקלחונים לפי מידה בצורתם המקורית ונדרשים פירוק והרכבה. הפירוק צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמוסמכים לכך או על ידי חברת ההובלות בעצמה. בנוסף, בחלק מהמקרים מעדיפים הלקוחות לבצע את הפירוק לבדם כדי לחסוך בהוצאות. זו אופציה שמומלצת רק למי שיש לו רקע טכני מסוים ולמי שיודע גם איך להרכיב את המקלחונים בבית החדש.

ב. אמצעי הרמה – רוב המקלחונים לא עוברים בתוך חדרי מדרגות רגילים או מעליות. הפתרון הוא להוביל אותם תוך שימוש במנוף ואמצעי הרמה אחרים. ניתן למשל להרים מנוף עד גג הבית או הבניין, להוריד את המקלחון עם במות הרמה ולהכניס אותם ישירות לתוך המשאית. באותה צורה אפשר גם לשנע את המקלחון לדירה החדשה ולפי דרישות הלקוח.

ג. התאמת מידותמקלחונים לפי מידה מותאמים לדירה הישנה ויש לבדוק את התאמתם לדירה החדשה. אם המידות לא זהות נדרשת התאמה נוספת, שמתבצעת על ידי הרחבה או קיצור של הדלתות. ההתאמה חשובה כי היא קובעת את רמת האטימות של המקלחונים מפני נזילות ואת האסתטיקה בחדרי מקלחת ואמבטיה.

מדוע לבצע הובלת מקלחונים ולא לרכוש מקלחונים חדשים?

יש הרבה אנשים שלא מובילים את המקלחונים יחד איתם לבית החדש, אלא מעדיפים לרכוש דגמים חדשים בהתאמה אישית או מתוך קטלוג קיים. אפשר כמובן לקבל החלטה מן הסוג הזה, אך כדאי כל הזמן להסתכל על התמונה המלאה.

מבחינה כלכלית, סביר להניח שמשתלם יותר לשלם עוד כמה מאות שקלים על ההובלה מאשר לשאת בהוצאות על מקלחונים חדשים. הוצאה חד פעמית על הובלה מגלמת בתוכה כבר את רוב אמצעי ההרמה שבהם החברה משתמשת. הטיפ החשוב בהקשר הזה הוא לוודא מראש שהחברה אכן מציעה שירות מתאים ושהיא מסוגלת להתמודד עם הגודל של המקלחון.

גם מבחינה פרקטית יש יתרונות להובלת מקלחונים על פני רכישת מקלחון חדש. קל להתרגל לרמת חיים גבוהה עם מקלחונים וסביר להניח שהם מתאימים לכל בני המשפחה. לא חייבים לוותר על היתרונות האלה כאשר עוברים דירה, או במידה ומעוניינים להתאים גם את חדר המקלחת החדש לצרכים הקיימים.

לסיכום, הובלת מקלחונים מתבצעת רק על ידי חברה מקצועית שמבינה את מורכבות העניין. את ההובלה יש לתאם מראש ובזהירות הנדרשת.

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155