איך עושים בצורה נכונה העברת משרדים?

המשרד שלכם כולל בתוכו הרבה מאוד מידע מקצועי שחלקו אף מידע שלא תרצו שיופץ, ריהוט, מכשירי חשמל, מחשבים, טלפונים ועוד. לכן, הובלות משרדים הן מורכבות לא פחות ואפילו יותר מהובלות דירה. פירוק כל מערכת המחשוב באופן שלא יגרם לה נזק, אריזתה בצורה טובה ובטוחה, הובלתה ואף פריקתה באופן שלא יגרם נזק דורשים ידיים מקצועיות ומיומנות. לכן, לא כל חברת הובלות מתאימה להובלה מסוג זה. כיצד למצוא את החברה המתאימה ומה עליכם לעשות לפני ההובלה?

 

הצעת מחיר להובלת דירה עם מומחים

יש חברות הובלה במרכז רבות, אך לא כולן מוגדרות ככאלה המומחיות בהובלות משרדים. לפני שאתם מתפשרים על הובלה בזול ומקבלים החלטה מבוססת רק על זה, קודם כל אנחנו ממליצים לחפש חברת בעלת ותק ומוניטין. על מנת למצוא את החברה המתאימה עשו סקר שוק רחב, ודאו קודם כל כי זו חברה בעלת ותק ומוניטין בתחום הספציפי הזה. ישנן חברות המציעות כחלק מהשירות גם את אריזת הציוד המשרדי, לפחות זה הדורש טיפול מיוחד כמו מערכת המחשוב של המשרד, ומציעה לקבוע פגישה לפני ההובלה. זאת בכדי לדעת מהו הציוד הנדרש ממנה להביא ליום ההובלה או כמה אנשי צוות נדרשים. גם אם חברה כזו מציעה את השירות במחיר מעט גבוה יותר, כדאי להשקיע עוד סכום כסף קטן ולדעת שהמשרד שבניתם במו ידיכם נמצא בידיים טובות.

להובלה בטוחה יש להתכונן מראש

ההתארגנות לקראת הובלות משרדים צריכה להתחיל מספר שבועות לפחות לפני מועד ההובלה. ההתארגנות דורשת עבודה רבה של סידור המשרד ומיון התכולה שלו כדי להבטיח הובלה בטוחה. כך, כאשר תתחילו בחיפוש אחר חברת ההובלה תדעו להעריך בצורה ברורה יותר מהי כמות התכולה שיש להעביר, איזו תכולה ישנה ובאיזה היקף: כמה מחשבים יש להעביר, כמה טלפונים, מכונות צילום, מהי כמות הציוד המשרדי הקטן- קלסרים, מדבקות, כלי כתיבה וכו’. עברו על החומר הישן שיש במשרדכם (תודו שלמרות המחשבים עדיין יש לכם קלסרים מלאים בחומר…) ראו מה מתוכו אפשר לזרוק. בדקו בכמה מתוך הקלסרים נמצא חומר מסווג. חומר זה כדאי להעביר בעצמכם, כי במהלך העמסת התכולה או הפריקה יכול קלסר ללכת לאיבוד. בכל מקרה התחילו עם ההכנות זמן ניכר מראש ועשו בכל פעם קצת. כך לא תמצאו את עצמכם ממיינים ואורזים באמצע הלילה.

להיות עירניים ולשים לב במהלך העבודה

בחרתם חברה שמבצעת הובלות משרדים כבר שנים ומומחית בכך? מצוין. למרות זאת שימו לב לעבודת צוות החברה הן במשרד הישן בו מתבצעת ההעמסה והן במשרד החדש בזמן הפריקה. אם המשרדים נמצאים ברחובות צרים יחסית, עדכנו את השכנים כי אל הרחוב עומדת להגיע משאית כדי לעשות העברת משרד ובקשו מהם לפנות ככל שניתן את הרכבים. כך תעברו את ההובלה בשלום ותוכלו להתמקם במשרדכם החדש. עכשיו כל מה שנשאר כדי להשלים את המעבר בצורה מושלמת הוא להעזר בשירותיה של חברת ניקיון משרדים. כך שתתחילו לעבוד במשרד מצוחצח ונקי, בו תהיה סביבת עבודה נעימה.

 

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 072-3307828