בחירת חברה להובלות

ההובלה היא חלק חשוב מן המעבר שלכם, בין אם זו דירת מגורים או משרד. ההובלה למעשה חותמת את המגורים או השהות שלכם במקום אחד ופותחת את הדף החדש עבורכם, לכן חשוב לתת לחלק זה של המעבר תשומת לב ולתכנן אותו מבעוד מועד. מה צריך לתכנן? במה צריך להתחשב ואיך לבחור חברת הובלות אמינה וטובה? על כך תקראו מיד.

חברה להובלות

לדעת במדויק מה כוללת התכולה שלכם

על מנת לקבל הצעת מחיר המותאמת לתנאים, חשוב עוד בטרם בחרתם חברה לדעת בדיוק מה כוללת התכולה שלכם. עליכם לראות מה אתם לוקחים אתכם ומה לא. את התכולה העוברת אתכם הלאה מיינו על פי גודלה וסוגה, למשל מכשירי חשמל, רהיטים, חפצים שבירים ועוד. נסו גם להעריך בכמה ארגזים מדובר. אם כבר התחלתם לארוז, תוכלו לראות בצורה ברורה יותר כמה חפצים נכנסים בארגז אחד. חשוב לעבור על כל התכולה, כולל פריטים קטנים שנראים לכם זניחים. בהעברת התכולה כל פריט תופס מקום ולכל פריט ישנו משקל ולכן חשוב לקחת בחשבון הכל. חברה להובלות צריכה גם לדעת את תנאי הדירה אותה אתם עוזבים ואת תנאי הדירה אליה אתם עוברים. הקומה, האם זהו בניין עם מעלית, האם ישנה גישה ישירה לרחוב או שמדרגות מפרידות בין הרחוב לבניין- כל אלה הם פרטים חשובים שישפיעו על המחיר.

לבחור חברת הובלות לשמירת על הרהיטים

כאשר אתם עושים השוואה בין חברת הובלות אחת לאחרת, בדקו מה כולל המחיר. מחיר זול אינו תמיד מביא לתוצאה הטובה ביותר בסוף התהליך. לעתים (אפילו קרובות) על המחיר הזול משלמים בסוף מחיר יקר. לכן, בדקו מה גודל הצוות שאמור להגיע אליכם, האם מוקצה עבורכם משאית רצינית(כמו המשאיות של מרכבי קירור), האם ישנו ביטוח תכולה ובכלל ניתן בשיחת טלפון להבין אם החברה אחראית, רצינית ומיומנת או האם זהו “חאפר” שקנה אתמול טנדר ורוצה לעשות קצת כסף (וכאלה לא חסרים). בדקו האם החברה מספקת ארגזים או מציעה עזרה באריזה. גם אם אין לכם צורך בשירות, עצם ההצעה מעידה על רצינות והליכה לקראת הלקוח.

להשתדל לבחור מועד טוב ככל שניתן

נכון, מועד עזיבת הדירה הישנה או הכניסה לחדשה לרוב אינו תלוי בנו, אך אם אפשר נסו לכוון את העניינים כך שמועד ההובלה לא יהיה דווקא בעונה החמה בכל המובנים- יולי ואוגוסט. מלבד החום והלחות, זו העונה הלחוצה ביותר עבור המובילים כך שגם חברה להובלות טובה תהיה לחוצה יותר ועלולה לתת שירות פחות טוב. אם אפשר להזיז קצת את המועד- מה טוב.

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155