להצעת מחיר:

0768622155

הובלות משרדים ואחסנה הטובים בישראל

  • הובלות משרדים דורשות ללא כל ספק מקצועיות רבה, והן חייבות להיעשות על ידי חברת הובלות מקצועית ביותר המנוסה בתחום, על מנת שתספק את ההובלה הטובה ביותר עבורכם.
  • חברת שיראל הובלות מזמינה אתכם ליצור עמה קשר כדי לאפשר לכם העברה קלה, יעילה ובטוחה ביותר תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תחום ההובלות.
  • החברה מעסיקה צוות עובדים מיומן, אמצעי אריזה מתקדמים ביותר, אורזים מיומנים וכלי רכב ייעודיים.
  • בשיראל הובלות אתם לא רק מקבלים הובלה אחת לפני כולם – אתם מקבלים שירות על דרך המלך עד לסיום ההובלה.

הובלות משרדים זה שיראל הובלות.


 

יעילות ובטיחות בתהליך של הובלות משרד

  1. אריזת תכולת משרד כוללת בין היתר רהיטים שונים ומכשירי אלקטרוניקה ומיחשוב שונים.
  2. את כל החפצים אורזים ועוטפים כדי שלא יקבלו שריטות או מכות ואת כל מכשירי האלקטרוניקה והמיחשוב אורזים באריזות מיוחדות ומרופדות בחומר רך ומגן.
  3. על גבי כל אריזה נרשמת התכולה וסדר הפריקה שלה מן המשאית, כך כשהמשאית מגיעה ליעדה יודעים בדיוק איזה אריזה שייכת לאיזה חדר במשרד החדש וניתן לסדר את המקום החדש תוך כדי הפריקה עצמה.
  • שיראל הובלות מובילה משרדים מזה 16 שנה והמוניטין שלה פרוש על פני כל רחבי הארץ.
  • צרו קשר עוד היום ונשלח אליכם נציג, אשר ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת ושירות עד סוף הדרך.

הובלת משרדים דורשת תכנון קפדני

בשונה מהובלות של תכולת דירות, הובלת משרדים מצריכה התייחסות והתארגנות מיוחדים. בשיראל הובלות יש לנו ניסיון רב בהובלות מסוג זה, ואנו ערוכים גם מבחינת הציוד והעובדים, וגם לקראת שלבי התכנון והביצוע של ההובלה בצורה החלקה והמקצועית ביותר.

כאשר יש להוביל תכולת משרד לחלל החדש, יש לתכנן את ההובלה בקפידה רבה. משרד הוא מקום חי ועובד, ויש לוודא שלא תופסק פעילותו על מנת לא לפגוע בשטף העבודה. תכנון הובלה נכון של משרדים לוקח בחשבון את הפרמטר החשוב הזה והחפצים החשובים ביותר נארזים ברגע האחרון, כדי שיהיו מוכנים לפריקה מיד עם הגעת ההובלה למיקום החדש.

תכנון בדרך זו יבטיח לכם המשך פעולה רציפה של המשרד ללא עיכובים משמעותיים.

 

סגירת תפריט