שיראל הובלות – הובלת דירה

הובלת דירה מקצועית במחיר הכי טוב

עוברים לדירה חדשה? מחפשים חברת הובלות? הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם!

 • חברת שיראל עומדת לשירותכם בכל סוגי ההובלות, קטנה כגדולה מכל קומה ולכל בניין באשר הוא.
 • החברה מובילה דירות מזה 16 שנה והיא מחזיקה ברשותה את כל המיכשור והאריזות המתאימות על מנת להפוך את ההובלה שלכם לחוויה נעימה ויעילה.
 • לשירותנו משאיות מנוף או מנופי סולם להעברת דירות ללא אפשרות להורדת התכולה בחדר המדרגות או במעלית, וכמו כן אמצעי אריזה משוכללים לכל סוגי החפצים, שבירים יותר ושבירים פחות.

צוות האריזה המיומן של שיראל הובלות יפטור אתכם ממלאכת האריזה המתישה, כל חפץ ייארז על פי משקלו ועדינותו. האריזות יסומנו על פי התכולה והחדר אשר אליו הם מיועדים.

תכנון נכון של הובלת דירה

הובלה מצריכה תכנון נכון של סדר הפעולות הנכון לגבי כל העברה והעברה.

 • הזמנת נציג מהחברה לקבלת הצעת מחיר הוגנת
 • תכנון סדר פעולות נדרש ומסודר.
 • הדרכה לגבי התאמת גודל הארגזים.
 • הדרכה כיצד לסמן את הארגזים.
 • סדר הורדתם למשאית ביום ההובלה.
 • החברה תשלח אליכם הביתה אריזות בגדלים שונים כדי שתוכלו להתחיל באריזה כמה ימים לפני ההובלה.
 • את הדברים החיוניים ביותר מומלץ לארוז אחרונים ואת ארונות הקיר נוכל לפרק, להוביל ולהרכיב עבורכם במקום החדש.

ביטוח הובלת דירות

 • שיראל הובלות מבטחת הובלות דירות על פי הצורך ויש לכם כיסוי מ 200$ ועד 100,000 ₪.
 • לגבי חפצי אמנות יקרים, משטחי שיש, אביזרי זכוכית, מסכי פלאזמה או LCD יש להתייעץ עם החברה לגבי הביטוח והאחריות בנפרד.
 • בנוסף לשירותי ביטוח הובלת דירה, שיראל מציעים לכם גם שירותי אחסון במתחם מחסנים חדיש ומודרני הממוקם ליד נתב”ג.
 • במחסני החברה תוכלו לאחסן את תכולת הבית שלכם במידה ואתם יוצאים לשנת שליחות בחו”ל או מכל סיבה אחרת.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל הובלה שהיא בכל גודל ולכל מקום בארץ. שיראל הובלות – הובלה אחת לפני כולם.

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

 076-8622155

שפינוזה 2, אזור

www.shirelhovalot.co.il

טיפים למעבר דירה

מעבר דירה יכול להיות משימה לא פשוטה, לא תמיד יודעים מאיפה להתחיל ולפעמים מרגישים מבולבלים. כדי לבצע את מעבר הדירה בצורה טובה מבלי לבזבז הרבה זמן ומבלי ללכת לאיבוד, יש כמה הכנות שצריך לבצע מראש, כדי שתהליך הובלת הדירה יתבצע בצורה הטובה ביותר. מומלץ לשכור שירותי חברת הובלה ואריזה שתוכל לבצע את הובלת הדירה בצורה מקצועית, מבלי לפגוע בציוד או בריהוט. הנה כמה טיפים שיסייעו למעבר דירה קל ופשוט יותר.

1.      ציוד למעבר דירה

השלב הראשון והחשוב במעבר דירה הוא לדאוג לכמה שיותר קרטונים. מומלץ להביא קרטונים גדולים וקטנים יותר. הקרטונים הגדולים יוכלו לשמש לבגדים, קולבים, נעליים וכדומה. הקרטונים הקטנים מיועדים לפריטים שבירים וכבדים יותר כגון כלי מטבח, כלי זכוכית וכדומה, חשוב לזכור שיש להתחשב במובילים ולא להעמיס תכולה כבדה בארגזים הגדולים, על מנת להקל את תהליך הובלת הדירה ולייעל אותו עד כמה שאפשר. מומלץ להכין מראש את הציוד הנדרש, כשבועיים עד חודש טרם המעבר.

בנוסף לקרטונים מומלץ להצטייד בניירות אריזה או בניילון בועות (פצפצים), מסקינטייפ ורצוי שיהיה עבה לצורך סגירת הקרטונים. כמו כן יש להצטייד בטושים כדי לכתוב על הקרטונים לאיזה חדר הם מיועדים. המלצה נוספת היא להצטייד בארגזים שיש להם ידיות או שניתן ליצור ידיות על ידי ביצוע חיתוך באמצעות שימוש בסכין יפנית. אופציה נוספת היא לברר האם ניתן לקבל ארגזים או קרטונים מחברת ההובלה.

2.      אריזת הפריטים בארגזים

השלב השני הוא לבחור את הפריטים שנמצאים הכי פחות בשימוש ואותם לארוז קודם. מומלץ להתמקד בכל אחד מחדרי הבית ולא לבצע אריזה של כמה חדרים יחד. כאשר מסיימים לארוז ארגז, יש צורך לסגור אותו היטב במסקינטייפ ולכתוב עליו בטוש בולט את שם החדר אליו הוא מיועד לעבור.

ספרים ופריטים כבדים יש לארוז בארגזים קטנים, מאחר שהם שוקלים יותר. לא מומלץ לארוז אותם בשקיות בגלל שהן עלולות להיקרע.

כלי מטבח כגון צלחות, קערות, ספלים וכל מיני פריטים שבירים, יש לארוז בארגזים קטנים עד בינוניים, תלוי במשקל. חשוב לעטוף כל כלי בנפרד, מומלץ להשתמש בניילון בועות כדי למנוע שבירה או סדק. על הארגזים של כלי המטבח יש לסמן במילה “שביר”.

אריזה של בגדים צריכה להיעשות בתוך ארגזים גדולים, מאחר שמדובר במשקל נמוך ביחס לשאר הפריטים. מומלץ לארוז את הבגדים כפי שהם מסודרים בארון על מנת לחסוך זמן בעת הפריקה.

כאשר מבצעים אריזה של פריטים, מומלץ להכין מראש שקית אשפה ובה זורקים את כל הפריטים המיותרים שכבר אין בהם שימוש, זו דרך טובה להיפטר מחפצים ישנים, ניתן גם לפרסם את הפריטים באתרי יד שנייה, או לתרום אותם לעמותות לנזקקים. לגבי מוצרי מזון ומוצרים הנמצאים במקרר, כדאי להשאיר לסוף, ליום ההובלה. מוצרי מזון יבשים שיש בהם שימוש לעיתים רחוקות, אפשר להתחיל לארוז כמה ימים לפני ההובלה.

3.      מיון הפריטים

לא מומלץ למיין את הפריטים בבית כאשר אורזים את הדירה, חלוקת הפריטים לפי חדרים תספיק כדי ליצור סדר מסוים. בעת פריקת הארגזים בדירה החדשה, בכל מקרה יהיה צורך למיין את הפריטים ולסדר אותם מחדש.

מכשירי חשמל כגון מסכי טלוויזיה, מכונת כביסה וכדומה מומלץ לא לארוז באופן עצמאי. כדאי לבדוק מול חברת ההובלה כיצד תתבצע ההעברה של מכשירים אלו. לגבי פריטים יקרי ערך כגון תכשיטים, כספות, מסמכים, מחשב נייד וכ”ו, יש לארוז ולהשאיר במקום בטוח כגון אצל הורים, אחים או חברים עד לזמן שבו נכנסים לדירה.

4.      סידור הארגזים

את הפריטים שנמצאים פחות בשימוש מומלץ לרכז בפינה אחת בבית, שעם הזמן תתמלא בארגזים נוספים. את הארגזים הכבדים יש להניח על הרצפה ועליהם להערים את הארגזים הקלים יותר. בכל מקרה מומלץ לסדר את הארגזים על פי החדרים אליהם הם מיועדים להיכנס בבית החדש.

5.      איך לבחור חברת הובלות

חברת הובלות מקצועית תוכל לסייע במעבר דירה קל ונוח יותר. חשוב לבחור בחברה מקצועית, מוכרת ואמינה. מומלץ להתייעץ עם חברים או מכרים טרם בחירת החברה. יש לוודא שלחברה יש רישיון מוביל תקף ושהמובילים משתמשים בציוד תקני ובטיחותי. ניתן לבקש המלצה מלקוחות קודמים שהיו מרוצים מן ההובלה כדי לקבל חוות דעת.

מומלץ לחפש חברת הובלות בהקדם האפשרי, כדי לעמוד בזמני הפינוי של הדירה הנוכחית. חשוב לדעת שבתקופת הקיץ רוב המובילים לא יהיו פנויים, מאחר שמדובר בעונת המעברים. כאשר בוחרים חברת הובלות יש לבקש הצעת מחיר ולבדוק מה ההובלה כוללת. במידה וצריכים גם שירותי אריזה או שירותי אחסון  כדאי לבדוק זאת מול חברת ההובלה.

כדאי לבקש הצעת מחיר מכמה חברות ולעשות השוואת מחירים שתכלול את השירותים שמקבלים אל מול העלות. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא ביטוח על החפצים והפריטים המועברים, בעיקר אם קיימים חפצים שבירים שערכם גבוה. חשוב לבדוק האם החברה תפצה את הלקוח במקרים מסוג זה.

מומלץ להתייעץ עם חברת ההובלות טרם סגירת החוזה, לבדוק מה ההובלה כוללת ולקבל הצעת מחיר מודפסת או במייל. חברת הובלות דירה היא הפתרון המושלם למעבר דירה קל ופשוט ולחסוך זמן וכסף.

אולי תתעניין גם ב:

הובלת דירה

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 072-3307828