שליחויות אחרונות

כל מי שהתנסה בכך, יוכל בוודאי להסכים עם הקביעה הבאה: מעבר דירה אינו דבר פשוט כלל וכלל, בעיקר מבחינה טכנית. כך, ברור שבדרך כלל לא ניתן לחשוב לעשות זאת ללא שימוש בשירותיה של חברת הובלות, שתעביר את הפריטים הכבדים – רהיטים, מוצרי חשמל וכיוצא בזה – לכתובת החדשה. אולם, מה בנוגע לפריטים היקרים במיוחד, כלכלית או רגשית, שרוצים להיות בטוחים שיגיעו ליעדם בשלום? במצב הזה, פיתרון אידיאלי הוא הסתמכות על שירותיה של חברת שליחויות.

כך חברות השליחויות נכנסות לתמונה

חברת שליחויות, מעצם היותה כזו, נועדה להעביר פריטים ממקום למקום, בתאריך יעד מסוים. במקרה של מעבר דירה, היא משתלבת במספר אופנים. עיקר השירותים שלה מתמקדים במסמכים או בחפצים יקרים במיוחד, שחייבים להיות מועברים על ידי גורם מקצועי, ללא חשש לנזק או לאובדן שלהם. בהמשך לכך, חברות השליחויות, מעבר לפן המעשי של הפעילות שלהן, נחשבות לאמינות, ומאפשרות למזמיני המשלוח לעשות זאת בלב שקט. בתקופה שעמוסה בלחצים גם כך, אין לזלזל בחשיבותו של שקט נפשי זה.

גם במקרה של הובלת מספר מצומצם של פריטים – נניח, קרטון אחד או שניים – ניתן להתבסס על שירותיה של חברת שליחויות. אמנם, בניגוד לחלק מחברות ההובלה, לא יהיו באמתחתה אמצעים דוגמת מנוף להרמת פריטים כבדים, אך בחלק הארי של המקרים רכב השליחויות, יחד עם כוח אדם מקצועי ומיומן, צריכים להספיק לבצע את המשימה.

דגשים בדרך להצלחת המשימה

ברוב המקרים, מטבע הדברים, ייעשה משלוח הפריטים סמוך ככל האפשר למועד מעבר הדירה. המחיר על כך ייקבע בעיקר על פי המרחק שנדרשים אנשי חברת השליחויות לגמוע, כמו גם השעה בה נעשה המשלוח. ברור שכאשר פונים לחברת השליחויות ברגע האחרון, עלולים לגלות שהיא כבר תפוסה, או לכל הפחות שהמחיר הדרוש על שירותיה יהיה גבוה יותר.

בעת ההתקשרות עם חברת השליחויות, חשוב להעביר לה, באופן מדויק ככל האפשר, את הרשימה המלאה של הפריטים שיש לשלח, וכן להגדיר את לוח הזמנים והמיקומים המדויקים. חשוב להעלות את כל הסוגיות האלה על הכתב, ולברר מראש האם חברת השליחויות מציעה ביטוח, ובכלל – מה קורה אם, מסיבות אלה או אחרות, המשלוח מתעכב, או אפילו לא מגיע ליעדו.

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 0768622155