הובלות משרדים ואחסנה הטובים בישראל

  • הובלות משרדים דורשות ללא כל ספק מקצועיות רבה, והן חייבות להיעשות על ידי חברת הובלות מקצועית ביותר המנוסה בתחום, על מנת שתספק את ההובלה הטובה ביותר עבורכם.
  • חברת שיראל הובלות מזמינה אתכם ליצור עמה קשר כדי לאפשר לכם העברה קלה, יעילה ובטוחה ביותר תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תחום ההובלות.
  • החברה מעסיקה צוות עובדים מיומן, אמצעי אריזה מתקדמים ביותר, אורזים מיומנים וכלי רכב ייעודיים.
  • בשיראל הובלות אתם לא רק מקבלים הובלה אחת לפני כולם – אתם מקבלים שירות על דרך המלך עד לסיום ההובלה.

הובלות משרדים זה שיראל הובלות.


 

יעילות ובטיחות בתהליך של הובלות משרד

  1. אריזת תכולת משרד כוללת בין היתר רהיטים שונים ומכשירי אלקטרוניקה ומיחשוב שונים.
  2. את כל החפצים אורזים ועוטפים כדי שלא יקבלו שריטות או מכות ואת כל מכשירי האלקטרוניקה והמיחשוב אורזים באריזות מיוחדות ומרופדות בחומר רך ומגן.
  3. על גבי כל אריזה נרשמת התכולה וסדר הפריקה שלה מן המשאית, כך כשהמשאית מגיעה ליעדה יודעים בדיוק איזה אריזה שייכת לאיזה חדר במשרד החדש וניתן לסדר את המקום החדש תוך כדי הפריקה עצמה.
  • שיראל הובלות מובילה משרדים מזה 16 שנה והמוניטין שלה פרוש על פני כל רחבי הארץ.
  • צרו קשר עוד היום ונשלח אליכם נציג, אשר ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת ושירות עד סוף הדרך.

הובלת משרדים דורשת תכנון קפדני

בשונה מהובלות של תכולת דירות, הובלת משרדים מצריכה התייחסות והתארגנות מיוחדים. בשיראל הובלות יש לנו ניסיון רב בהובלות מסוג זה, ואנו ערוכים גם מבחינת הציוד והעובדים, וגם לקראת שלבי התכנון והביצוע של ההובלה בצורה החלקה והמקצועית ביותר.

כאשר יש להוביל תכולת משרד לחלל החדש, יש לתכנן את ההובלה בקפידה רבה. משרד הוא מקום חי ועובד, ויש לוודא שלא תופסק פעילותו על מנת לא לפגוע בשטף העבודה. תכנון הובלה נכון של משרדים לוקח בחשבון את הפרמטר החשוב הזה והחפצים החשובים ביותר נארזים ברגע האחרון, כדי שיהיו מוכנים לפריקה מיד עם הגעת ההובלה למיקום החדש.

תכנון בדרך זו יבטיח לכם המשך פעולה רציפה של המשרד ללא עיכובים משמעותיים.

הובלות משרדים או הובלה של בית עסק הינה משימה מורכבת המצריכה תכנון קפדני. קיימת חשיבות רבה להעביר את הציוד המשרדי באופן שבו הוא לא יינזק. חשוב לתכנן מראש את יום המעבר באופן שבו העבודה תמשיך להתנהל כרגיל, מבלי להפריע לעבודות המשרד השוטפות או למשרדים הנמצאים בסמוך למשרד המועבר.

הובלת משרדים

תכנון של הובלות משרדים הינו הכרחי כדי לבצע את הובלת המשרד בצורה הטובה ביותר, יש לבחור תאריך המתאים להעברת המשרד, מומלץ לבחור בזמנים שנוחים לעובדי המשרד ולא בזמנים של עומס בעבודה. ניתן לבצע את ההעברה בזמנים בהם המשרד סגור כגון יום שישי בבוקר או במהלך שעות הערב. כמו כן מומלץ להכין מראש תוכנית הובלת משרד שבה יש פירוט של כל הציוד שיש להעביר, על מנת לבצע מעקב שכל התכולה הועברה בשלמותה והגיעה תקינה למשרד החדש.  

חברה להובלת משרדים

כאשר מעוניינים להעביר משרד מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהובלות משרדים. החברה תוכל לתכנן מראש את הובלת המשרד, כולל אריזת כל הציוד, העברת התכולה וסידור משרד מחדש. חברת הובלות משרדים מספקת שירותי הובלה מקצועיים, צוות מנוסה ומיומן שמגיע עם כל הציוד המתאים לביצוע ההובלה.

יש חשיבות רבה לאריזת תכולת המשרדים בארגזים ויש לסמן על כל ארגז את האזור במשרד החדש שאליו הוא מיועד. בנוסף לכך, יש לוודא שחברת ההובלות עוטפת את הרהיטים בצורה שתגן עליהם מפני נזקים כגון שריטות, קילופים או שפשופים שעלולים להתרחש בעת המעבר ולגרום לנזק בלתי הפיך. כמו כן יש לארוז את מכשירי החשמל שבמשרד, מחשבים וציוד תקשורת צריך להיות עטוף היטב כדי למנוע תקלות שעלולות להתרחש במהלך ההובלה.

שירותי אחסון

במידה וחלים עיכובים או שיש צורך להמתין עם ביצוע הובלת המשרד אך יש צורך בפינוי מיידע, מומלץ לוודא מול חברת ההובלות האם ניתנים ללקוחות שירותי אחסנה של התכולה באופן זמני. במידה והחברה מספקת שירותי אחסנה, יש לוודא שהמחסנים נמצאים באזור שיש בו שמירה או באזור מוגן על מנת למנוע מצב של גניבות, פריצות שעלולים לגרום לאובדן רכוש, הוצאות כספיות מיותרות ועוגמת נפש. שירותי אחסנה הם פתרון מושלם עבור מי שמעוניין לבצע הובלת משרדים ובאופן זמני זקוק למחסנים עבור הציוד.

איך לבחור חברת הובלת משרדים?

על מנת לאתר חברת הובלות מומלץ לבדוק באתרי אינטרנט, פורומים, בלוגים ורשתות חברתיות. באמצעותם ניתן לקבל חוות דעת וביקורות על אופן ביצוע ההובלה, האם הלקוחות היו שבעי רצון ועוד. אפשרות נוספת היא להיעזר בחברים או קרובי משפחה שביצעו הובלה באמצעות חברת הובלות מומלצת וניתן לקבל מהם מידע על הצעת מחיר, כדאי לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות, אך כדאי לבדוק מה כל חברה מציעה, מה השירותים שהיא מספקת במסגרת הצעת המחיר.

יש לוודא שחברת ההובלות מגיעה בזמן, כאשר מדובר על הובלת משרדים, בשונה מהובלת דירות יש חשיבות רבה לעניין הזמן, מאחר שמדובר במשרד פעיל ויש למזער כד כמה שניתן את הפגיעה בשגרת העבודה. יש חשיבות רבה לאופן האריזה. אריזת הציוד צריכה להתבצע בצורה מקצועית. אריזת הציוד חוסכת ללקוח זמן שבו הוא יכול לבצע מטלות אחרות.

כמו כן חברת ההובלות מספקת שירותי פריקה וסידור מחדש של המשרדים. גם כאן נדרש תכנון מוקדם, יש לתכנן את המיקום של הריהוט המשרדי, מיקום של מחשבים, מדפסות, תשתית אינטרנט, טלפונים ועוד.

חשוב לדעת שהובלת משרדים שונה מהובלת דירה, חברת הובלה צריכה להתמחות בהובלת משרדים מאחר שסוג הובלה זה מצריך תכנון קפדני מראש והבדל נוסף הוא בסוג הציוד שיש להעביר, כגון ריהוט משרדי, ציוד, מחשבים, מדפסות, ציוד היקפי, מכשירי חשמל נוספים ועוד.  

במידה ומדובר במשרד גדול עם ציוד רב, יש לוודא שחברת ההובלות תוכל לעמוד בהעברת כמות התכולה כפי שנדרש, כמו כן חשוב לבדוק מול החברה שיש לה מספיק אנשי צוות זמינים לביצוע הובלת המשרד.

בנוסף לכך, יש לוודא שחברת ההובלות מספקת אחריות על ביצוע ההובלה ובמידה ונגרם נזק החברה תישא בהוצאות, או שתספק לחברה פיצוי על הנזק שנגרם לרכוש. בכל מקרה בו חברת ההובלות מספקת ביטוח על ההובלה, יש לוודא בצורה מדויקת מה הלקוח מקבל במידה ונגרם נזק כלשהו לרכוש.  

כיום ישנן חברות הובלה רבות שפועלות בסביבת המשרד ולכן הבחירה עלולה להיות קשה וכרוכה בלבטים. על מנת לבחור בחברת הובלות משרדים מומלצת כדאי לבקש המלצות מלקוחות קודמים, על מנת להימנע ממצב שבו בוחרים בחברת הובלות לא מקצועית, שבה עלול להיגרם נזק לתכולה המועברת. כדי להימנע ממצב זה מומלץ לבדוק את השירותים שהחברה מציעה, האם החברה קיבלה המלצות וביקורות חיוביות, כמו כן יש לבדוק את הצעת המחיר ולבצע השוואת מחירים. חשוב לזכור שלא מומלץ לבחור בהצעה הזולה ביותר, ייתכן שמדובר בחברת הובלה לא מקצועית או שאין לה מספיק ניסיון בהובלת משרדים, לכן מומלץ לבחור בחברה המספקת שירות מקצועי ללקוחות, יחס אישי והצעת מחיר הוגנת.

אולי תתעניין גם ב:

 

הצעת מחיר בקליק!

מלאו פרטים או התקשרו: 072-3307828